МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Эзэрхэг эмэгтэй” ОАУСК 12-р анги
  • 10:00
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 10:40
    “Эрүүл мэнд” теле сэтгүүл
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    “Сүүлчийн сэргийлэгч” 3-р бүлэг 23-р анги
  • 15:50
    Онцгой байдлын цаг
  • 16:20
    “Ном хож” Уралдаант цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Аймаг, нийслэл, сум дүүргийн ИТХ-ын нөхөн сонгууль-2023
  • 17:50
    Том ахын аялал: Байгаль экологи, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Шинэ сэргэлт” Засгийн газрын тойм
  • 19:10
    Эгшиг бүхэн учиртай: Г.Цэнддорж “Төгөлдөр хуурын бүтээл”
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Аймаг, нийслэл, сум дүүргийн ИТХ-ын нөхөн сонгууль-2023
  • 21:30
    “Нээлттэй хором” /шууд/
  • 22:30
    “Эзэрхэг эмэгтэй” ОАУСК 13-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:48
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:15
    Төгөлдөр хүүхэд
  • 10:50
    "Парамын адал явдал" Хүүхэлдэйн кино /10/
  • 11:15
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 11:30
    21 НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:00
    Бизнес мэдээ
  • 12:05
    "Үлээдэг бохь" олон ангит кино /7/
  • 13:15
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 13:30
    "Хожимдсон гэмшил" олон ангит кино /1/
  • 14:20
    Нүүр тулсан ярилцлага
  • 14:55
    "Намайг хайрла" Монголын уран сайхны кино
  • 16:20
    Сайн байна уу? Дундад Улс
  • 16:50
    "Парамын адал явдал" Хүүхэлдэйн кино /11/
  • 17:10
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 17:15
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 17:25
    "Үлээдэг бохь" олон ангит кино /8/
  • 18:35
    21 НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:05
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 19:15
    Бизнес мэдээ
  • 19:30
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    "Хожимдсон гэмшил" олон ангит кино /2/
  • 21:30
    БНМАУ-ын Баатар,Торгууд нутгийн хөвгүүн
  • 22:05
    СИТИ НАЙТ - Үдшийн хөтөлбөр
  • 23:10
    21 НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 23:50
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:50
    "Нинжа Хаттори" оа хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    "Аяллын амт" баримтат кино
  • 11:30
    "Аалзны тор: Юу хүссэнийг чинь 4" ОАК 4 бүлэг
  • 12:30
    "Хонины найр" нэвтрүүлэг
  • 13:20
    "Баримтат кино"
  • 14:20
    "Тэмдэглэлийн дэвтэр" 2-р анги
  • 14:40
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:45
    "Аяллын амт" баримтат кино
  • 16:20
    "Доктор икс" 1 бүлэг 5-р анги
  • 17:20
    "Нинжа Хаттори" оа хүүхэлдэйн кино
  • 18:10
    "Сонин хачин"
  • 18:35
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Аалзны тор: Цусан төрөл 1" ОАК 4 бүлэг
  • 21:00
    "New wave"
  • 21:25
    "Улс төрийн задлан"
  • 22:00
    "Доктор икс" 1 бүлэг 6-р анги
  • 23:00
    "Урт цагааны гудамж"
  • 00:40
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Монгол зурхай"
  • 07:15
    Бизнес мэдээ
  • 07:20
    "Гүнжийн залуу" 13-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 08:30
    Монголын үрс маш олон болтугай
  • 08:40
    "Шидэт харандаа"хүүхдийн нэтрүүлэг
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 12:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Рийлс ньюс
  • 13:30
    Ширээгийн голын хурд 2023 - Завхан аймгийн өмнөд бүс, нэгдүгээр хэсэг
  • 14:55
    Ньюс плас
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    Саятантай 7 хоног- Топ сугалаа
  • 16:30
    Рийлс ньюс
  • 16:35
    Эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:10
    Дундаж улс №2
  • 17:30
    Танд тустай агшин
  • 17:35
    Монголын үрс маш олон болтугай
  • 17:45
    "Аварга дайчдын хэрэм" хүүхэлдэйн кино 32-р анги
  • 18:00
    "Трү ба Солонгон хаант улс" хүүхэлдэйн кино 29-р анги
  • 18:30
    "Шидэт харандаа"хүүхдийн нэтрүүлэг
  • 18:50
    Бизнес мэдээ
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:30
    "Гүнжийн залуу" 14-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 21:55
    Ньюс плас
  • 22:00
    "Монгол сугалаа танилцуулга"
  • 23:30
    "Эгэл ертөнц" 9-р анги ХОАК
  • 00:15
    "Гүнжийн залуу" 14-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 01:25
    Ширээгийн голын хурд 2023 - Завхан аймгийн өмнөд бүс, нэгдүгээр хэсэг
  • 02:55
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 03:00
    Эфир завсарласан

TV9

  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 05:20
    Дорнын зурлага
  • 05:30
    Татар ажиллагаа МУСК
  • 07:00
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 08:30
    Ном хурах цаг
  • 09:00
    Шинэ өдөр нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Трү ба солонгон вант улс" хүүхэлдэйн кино /18-р анги/-давталт
  • 10:25
    Нууцлаг эр ОАУСК 51-р анги-давталт
  • 11:00
    "Энэ өдөр" мэдээ
  • 11:10
    "Миа бид хоёр" хүүхдийн кино 4-р анги
  • 11:35
    Боломж нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Халдашгүй ОАУСК /6-р анги/давталт
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    Террор Америкийн ОАК 1-р бүлэг 4 анги
  • 14:10
    Шинэ өдөр нэвтрүүлэг-давталт
  • 15:00
    "Энэ өдөр" мэдээ
  • 15:10
    Тоо юу сүлд үү аяллын нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Кансат ICT EXPO
  • 16:15
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Трү ба солонгон вант улс" хүүхэлдэйн кино /19-р анги/
  • 17:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 17:10
    Нууцлаг эр ОАУСК 52-р анги
  • 18:00
    Монгол коммент нэвтрүүлэг /шууд/
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Хэлэлцүүлэг нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Өв соёлын товчоон
  • 21:30
    Халдашгүй ОАУСК /7-р анги/
  • 23:00
    Тоглоомын донтон МУСК
  • 00:30
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    "Тууль" ОАК 11-р анги /давталт/
  • 11:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд тохирол
  • 12:40
    C1 зураглал
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    "Супер далавчнууд" Хүүхэлдэйн кино S2 11,12-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Бүх юм сайхан" ХОАК 13-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Girls" МУСК S1 4-р анги
  • 17:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Дуулиан шуугиан" СОАК 4-р анги
  • 19:10
    "Супер далавчнууд" Хүүхэлдэйн кино S2 12-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "VIP" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Далайчдын аврал гэрэлт цамхаг" Баримтат кино
  • 21:30
    "Тууль" ОАК 12-р анги
  • 22:40
    "Дуулиан шуугиан" СОАК 4-р анги /давталт/
  • 23:50
    Эфир завсарласан

NTV

  • 02:50
    Мэдээ
  • 03:40
    "Монгол бахархал-Отрын айл"
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 4.1-4.5
  • 07:15
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 69-72
  • 07:55
    "Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.4
  • 08:20
    "Психометрикч" ОАК 9
  • 09:35
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг 35
  • 10:10
    Цаг агаар
  • 10:15
    "Шархалсан зүрх" ОАК 2.36
  • 11:20
    Цаг агаар
  • 11:25
    "Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 4.1-4.5
  • 11:50
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 69-72
  • 12:45
    "Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.4
  • 13:10
    "Нууцлаг эзэн" шоу 10.3
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:40
    "Өөр өнцөг" хэлэлцүүлэг
  • 15:40
    "Хүнсний хувьсгал" нэвтрүүлэг 32
  • 16:00
    "Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.4
  • 16:25
    "Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 4.1-4.5
  • 16:55
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 69-72
  • 17:35
    Олон улсын мэдээ
  • 18:00
    "Нууцлаг эзэн" шоу 10.4
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:10
    "Психометрикч" ОАК 10
  • 21:45
    "Тэнгэр уулын хормойд" нэвтрүүлэг 3
  • 22:45
    "Улаан пальто" МУСК
  • 00:45
    Олон улсын мэдээ
  • 01:00
    "Шархалсан зүрх" ОАК 2.36

Боловсрол ТВ

  • 06:00
    Зураглал
  • 06:10
    "Girls" ОАК II.2-р анги
  • 06:55
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 07:05
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 07:35
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.25-28-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Дидибу" хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • 09:30
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.5,6-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Хааны мөрдөх алба" ОАК 1-р анги
  • 11:15
    "Artger-Boodog boys" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Гранд зочид буудал" ОАК IV.9,10-р анги
  • 13:05
    "Cash Mob" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Хятад хэлний анхан шатны алсын зайн сургалт №16
  • 14:30
    Хятад хэлний дунд шатны алсын зайн сургалт №16
  • 14:50
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт:(Ярианы хятад хэл №19,20)
  • 15:05
    Япон хэлний анхан шатны алсын зайн сургалт №6
  • 15:25
    Япон хэлний дунд шатны алсын зайн сургалт №6
  • 15:50
    "Аугаа уран зураг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Girls" ОАК II.2-р анги
  • 16:55
    "Яг түүн шиг-тайзны ард" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.29-32-р анги
  • 18:30
    "Дидибу" хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • 19:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.7,8-р анги
  • 19:30
    "Хааны мөрдөх алба" ОАК 2-р анги
  • 21:00
    "Fun day" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гранд зочид буудал" ОАК IV.11,12-р анги
  • 23:05
    "Girls" ОАК II.3-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 10:30
    "Чусоны сэтгэл засалч Пүн" СОАК 12-р анги
  • 11:50
    Миний Монголын соёл
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Эмчийн эсрэг Интернэт" шоу нэвтрүүлэг дугаар-15
  • 13:35
    "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Ардын элч" МУСК
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн цуврал 24-р анги
  • 18:00
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Чусоны сэтгэл засалч Пүн" СОАК 1-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "Love Menu" шоу нэвтрүүлэг дугаар-4
  • 22:00
    "Хавай 5:0" АОАК 9-р бүлэг 23,24-р анги
  • 23:45
    Үдшийн мэдээ
  • 00:15
    "Love Menu" шоу нэвтрүүлэг дугаар-4
  • 01:05
    Миний Монголын соёл
  • 01:30
    "Заншлын хэлхээ" нэвтрүүлэг дугаар-14
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    "Хувь хүний бодит түүхүүд" нэвтрүүлэг
  • 07:15
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 08:50
    Бизнес толь
  • 09:15
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 10:00
    "Шөнийн харуулын тэмдэглэл" ОАК 21-р анги
  • 11:10
    "Шинэ сэргэлт" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Бизнес толь
  • 12:30
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    "Тусгай ажилтан Жүүн" УСК
  • 14:50
    "Бүрэн Монгол" нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Эрэл" сурвалжилга
  • 16:20
    "Шаститр Монгол" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Цахим шилжилт" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Шөнийн харуулын тэмдэглэл" ОАК 22-р анги
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Уулзах цэг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аймар яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Сайн охидын клуб" ОАК Б2А7-р анги
  • 00:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:45
    "Шөнийн харуулын тэмдэглэл" ОАК 22-р анги
  • 01:50
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:55
    "Дэггүй аав" ХОАК 38-р анги давталт
  • 07:50
    Зуузуугийн найзууд цуврал
  • 08:05
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:20
    "БАЯЛАГ БҮТЭЭГЧ-БИЗНЕС ТУР 3" АЯЛАЛЫН НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 09:35
    "Залгамж" өв соёлын цаг
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Залгамж" өв соёлын цаг
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг"
  • 11:20
    "Залгамж" өв соёлын цаг
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд тохирол
  • 12:40
    "Залгамж" өв соёлын цаг
  • 12:55
    1950 - Зарын цаг
  • 13:00
    "Дэггүй аав" ХОАК 39-р анги
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Алтан орд" ОАК 7-р анги давталт
  • 15:35
    "Хурдан морины уралдаан"
  • 16:45
    "Хүнсний хувьсгал" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Баллуур нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Алтан орд" ОАК 8-р анги
  • 20:10
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг"
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Тоглоомон буу" УСК
  • 23:25
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:15
    Хошин шогийн шилдэг номер
  • 00:35
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 03:30
    "Марта эгч" ОАК (I.3,4-р анги)
  • 04:15
    "Бүргэд хочит Эдди (Eddie The Eagle)" УСК
  • 05:55
    "Багш" МУСК
  • 07:05
    "247 градус" МУСК
  • 08:35
    "Марта эгч" ОАК (I.3,4-р анги)
  • 09:30
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг (S4-EP5)
  • 10:25
    "Мухар гудамж" МУСК
  • 12:10
    "Харри Поттер ба Гүн ухаантны чулуу (Harry Potter and the Philosopher's Stone)" УСК
  • 14:40
    "Тэнгэрийн сургууль (Sky High)" УСК
  • 16:40
    "Фэйсбүүк од" МУСК
  • 18:25
    "Найзууд" ОАК (V.18,19-р анги)
  • 19:30
    "Марта эгч" ОАК (I.5,6-р анги)
  • 20:40
    "Харри Поттер ба Үхлийн шүтээн 1 (Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1)" УСК
  • 23:30
    "Австралиа (Australia)" УСК
  • 02:15
    "Найзууд" ОАК (V.17-19-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Нүгнай Сахилга 2022 4-р хэсэг
  • 08:30
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 22,23,24-р анги
  • 08:50
    Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:05
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 09:20
    Фү Яаогийн домог ХОАК 28-р анги
  • 10:20
    Фемида хууль, эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Өдөр бүр саятантай 7 хоног - Топ сугалаа тохирол
  • 12:30
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 12:45
    Бид өсвөр үеийнхэн хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:35
    Монгол дархлаа - Цуур
  • 14:45
    Уран баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Малын эрүүл мэндийн судалгаа 2014
  • 15:30
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 53-р анги
  • 16:30
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 16:40
    Цахим шилжилт
  • 16:55
    Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 17:25
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 17:40
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 25,26,27-р анги
  • 18:00
    Фү Яаогийн домог ХОАК 29-р анги
  • 19:00
    Фемида хууль, эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Малын эрүүл мэндийн судалгаа 2014-2017
  • 19:40
    Малын эрүүл мэндийн судалгаа 2019
  • 19:55
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 20:00
    Хэлбэр агуулга ярилцлага
  • 20:50
    Хүнсний хувьсгал | ХХАА-н Баялаг бүтээгчдийн зөвлөгөөн
  • 21:10
    Уулын эзний нутгаар - WWF Mongolia
  • 21:30
    Өдөр бүр саятантай 7 хоног - Топ сугалаа тохирол
  • 23:00
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 54-р анги
  • 00:00
    Монгол дархлаа - Лимбэний битүү амьсгаа
  • 00:50
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 01:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:40
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • 10:50
    "WORLD MUSIC" дэлхийн залуу уран бүтээлчдийн гала тоглолт
  • 11:40
    "Учралын баяр" үзүүлж байна
  • 12:40
    "Том зургаан толгой" үзүүлж байна
  • 15:00
    "Y-podcast" үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:00
    "7/24 төсөл-тоглох эрх "тусгай дугаар
  • 17:40
    "Анхны харц" МУСК
  • 19:00
    "Төрийн айлчлал: Польш ба Франц" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Хийдэл шийдэл" нэтрүүлэг
  • 20:20
    "Найруулга-2020" үзүүлж байна
  • 21:10
    "Насан туршдаа" МУСК
  • 22:50
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 07:00
    Hi UB өглөөний хөтөлбөр
  • 08:30
    Морьтой болоосой МУСК
  • 09:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Хүмүн стори
  • 15:00
    "Каталоги" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Эко ТВ цоморлиг
  • 16:00
    Ярилцлагын цаг
  • 16:35
    Нисванис - "Нис Нис" тоглолт
  • 17:40
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Infinity Nado" хүүхэлдэйн кино 28-р анги
  • 19:00
    "Каталоги" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Ярилцлагын цаг
  • 23:00
    "Ингэх гээд байсан юм" МУСК
  • 00:05
    Эко зөвлөгөө
  • 00:15
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Мөнх Тунх V.9
  • 07:35
    Да Винчи - Энэ шинэ бүтээлийг би ярьсан билүү? 18
  • 07:50
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.54
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Хэхэ панда Лута тахиа хоёр 21-22
  • 09:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 71-72
  • 09:10
    Learn to Draw - Урлагийн ертөнц 33-34
  • 09:15
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.25
  • 09:30
    Үлэг гүрвэлийн адал явдал 13-14
  • 10:00
    Дидибу II.23-24
  • 10:30
    Тандермэний гэр бүл III.7-8
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь I.9
  • 12:00
    Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео I.35
  • 12:20
    Zoomoo - Паулатай хамт тоолцгооё IV.53
  • 12:30
    Маамуу - Хөгжилтэй амьтад III.8
  • 12:45
    Маамуу - Шүд
  • 13:00
    Бяцхан автобус Таёо II.13-14
  • 13:30
    Үлэг гүрвэлийн адал явдал 15-16
  • 14:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хэхэ панда Лута тахиа хоёр 23-24
  • 15:00
    Хүчирхэг Хэнри V.7-8
  • 16:00
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 8
  • 16:10
    Learn to Draw - Муурын хотхон 5
  • 16:20
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 73-74
  • 16:30
    Мөнх Тунх V.10
  • 17:00
    Да Винчи - Энэ шинэ бүтээлийг би ярьсан билүү? 19
  • 17:15
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.55
  • 17:30
    Бяцхан автобус Таёо II.15-16
  • 18:00
    Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео I.36
  • 18:20
    Zoomoo - Паулатай хамт тоолцгооё IV.54
  • 18:30
    Маамуу - Хөдөлмөрийг хүндлэх III.9
  • 18:50
    Маамуу - Замын хөдөлгөөн
  • 19:00
    Дидибу II.25-26
  • 19:30
    Галзуу туршилт 8
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь I.10
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Үлгэрийн цаг
  • 21:00
    Тандермэний гэр бүл III.9-10
  • 22:00
    Ямада ба долоон илбэчин 7-8
  • 23:00
    Эфир хаах

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    247 градус МУСК
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Тод магнай барагшун
  • 10:40
    Монголын сайхан орноор
  • 10:50
    Бизнес цаг
  • 11:00
    МӨРӨӨДЛИЙН АЯЛАЛ-Топ сугалаа тохирол
  • 12:30
    Эх орны хүүхдүүд ОАК 5,6-р анги
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Завхан 100-Бүтээн байгуулалт, хөрөнгө оруулалт
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Өглөө МУСК
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Миний буурал ээж теле концерт
  • 18:10
    Чин ачлал
  • 18:50
    Тод магнай барагшун
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Монголын баялаг-330 цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:00
    20 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Монголын сайхан орноор
  • 20:50
    Тод магнай барагшун
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Төрийн айлчлал: Польш ба Франц
  • 21:50
    Эх орны хүүхдүүд ОАК 7,8-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлага

Premier Sports 2

  • 09:00
    PL Stories №52
  • 09:30
    LaLiga World №41
  • 10:00
    Roland Garros 2023 Тойм №11
  • 11:00
    PL Stories №53
  • 11:30
    UCL: Интер - Порту 1/8 Эхний тоглолт
  • 13:30
    UCL: Порту - Интер 1/8 Хариу тоглолт
  • 15:30
    UCL: Бенфика - Интер 1/4 Эхний тоглолт
  • 17:30
    UCL: Интер - Бенфика 1/4 Хариу тоглолт
  • 19:30
    Roland Garros 2023 Тойм №11
  • 20:30
    Roland Garros (Шууд): Тоглолтын өмнө
  • 21:00
    Roland Garros (Шууд): 1/2 Шигшээ
  • 22:30
    Roland Garros (Шууд): 1/2 Шигшээ
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Premier sports 5

  • 09:00
    Сери А: Рома - Специа 38-р тойрог
  • 11:00
    LaLiga Talking Football №7
  • 12:00
    Ла Лиг плэй-офф: Леванте - Альбасете
  • 14:00
    GameBeat №5
  • 14:30
    UЕL: Севийя - Рома Шигшээ тоглолт
  • 18:30
    UEСL: Фиорентина - Вест Хэм Шигшээ тоглолт
  • 21:30
    TOP №5
  • 22:00
    LaLiga World №44
  • 22:30
    LaLiga Chronicles №38
  • 23:00
    FA Cup: Ман Сити - Ман Ютд Шигшээ тоглолт
  • 02:00
    ESN News №5
  • 02:30
    LaLiga ZAP №8
  • 02:50
    Ла Лиг плэй-офф (Шууд): Алавес - Эйбар
  • 05:00
    Эфир завсарлав

Premier Sports 3

  • 02:00
    Үндэсний PEPSI Алтан цом тойм №49
  • 02:30
    UECL (Шууд): Pre-Game Show
  • 02:50
    UECL (Шууд): Фиорентина - Вест Хэм Шигшээ тоглолт
  • 05:30
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Бродерс - Тэнүүн Өлзий
  • 11:00
    Бөх:"Үндэсний Пепси Алтан цом" Архангай - Булган VII-р тойрог
  • 14:00
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: М Гарьд - Амазонс (эм)
  • 16:00
    Бөх: Ерөнхийлөгчийн цомын төлөөх барилдаан 2023
  • 19:00
    Уран гулгалтын одод Монголд нэвтрүүлэг №1
  • 19:30
    Уран гулгалтын одод Монголд нэвтрүүлэг №2
  • 20:00
    Үндэсний PEPSI Алтан цом тойм №52
  • 20:30
    Европа/Конференц лигийн тойм №16
  • 21:00
    Нэмэлт цаг нэвтрүүлэг №3
  • 21:30
    МСБХ Үндэсний дээд лиг: Майнерс - Харцага
  • 23:30
    Үндэсний PEPSI Алтан цом тойм №52
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Мэс заслын тасгийнхан ХОАК 23-р анги
  • 09:15
    Нийтийн дууны цаг
  • 09:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    Дөрвөн улирлын яруу зохист найраглал
  • 09:45
    Сүлд үү, тоо юу? Детройт
  • 10:30
    Бизнес хөтөч
  • 10:45
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Тобот хүүхэлдэйн кино /17-18 р анги/
  • 11:30
    Гийнгоо нэвтрүүлэг / Уралдаанч хүүхдүүд /
  • 12:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес хөтөч
  • 13:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:20
    Мориор амилсан монгол заяа нэвтрүүлэг /ААУ Ч.Энхтуяа/
  • 14:05
    Дуундаа жаргалтай дэлхий нэвтрүүлэг /СТА А.Мөнхбат/
  • 14:35
    Хурдан морины түүх цуврал нэвтрүүлэг /Наран Хонгор/
  • 15:00
    Жавхлант шаргын хурд 2023 уралдаан 2-р хэсэг
  • 16:10
    Хувилай хаан,хувилгаан салхи нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Өв соёл
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:30
    Ярилцлагын цаг
  • 19:00
    Нийтийн дууны цаг
  • 19:15
    Орон нутгийн хөгжлийн сан гэж юу вэ? нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Мэс заслын тасгийнхан ХОАК 24-р анги
  • 20:20
    Мартаж болохгүй давтах учиргүй түүх 9-р хэсэг
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:30
    Саятантай долоо хоног топ сугалаа нэвтрүүлгийн тохирол
  • 23:00
    Медичи 4-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:02
    "Дайчин бүсгүй Жоу Ен" ОАК 54, 55-р анги
  • 08:25
    "Гурван найз" МОАК 26-р анги
  • 08:55
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" анхан, дунд № 26
  • 09:35
    "Романтик эмч Ким Са Бү 2" ОАК 2-р анги
  • 10:55
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 5
  • 11:35
    "Бар, сарнайн дурлал" ОАК 14-р анги
  • 12:25
    "Амьдралын амт" ОАК 91, 92-р анги
  • 13:35
    "Ярианы хятад хэлний алсын зайн сургалт" № 53
  • 13:45
    "Балмад прокурор" ОАК 5-р анги
  • 14:55
    "Дайчин бүсгүй Жоу Ен" ОАК 56, 57-р анги
  • 16:30
    "Гурван найз" МОАК 27-р анги
  • 17:15
    "Романтик эмч Ким Са Бү 2" ОАК 3-р анги
  • 18:30
    "Бар, сарнайн дурлал" ОАК 15-р анги
  • 19:30
    "Амьдралын амт" ОАК 93, 94-р анги
  • 21:00
    "Балмад прокурор" ОАК 6-р анги
  • 22:20
    "Бар, сарнайн дурлал" ОАК 15-р анги
  • 23:15
    "Гурван найз" МОАК 27-р анги
  • 00:00
    "Амьдралын амт" ОАК 93, 94-р анги
  • 01:10
    "Балмад прокурор" ОАК 6-р анги

Premier sports 4

  • 09:00
    UFC: Д.Батгэрэл - Бреди Хистенд
  • 11:00
    UFC: Сантос - Хилл
  • 12:00
    PL (Шууд): Челси - Брентфорд 33-р Тойрог
  • 14:00
    Эфир завсарлав
  • 17:00
    Fight Flashback 1005
  • 19:00
    WWE Raw 1560
  • 21:00
    UFC: Павлович - Блэйдес Тойм
  • 21:30
    UFC 278: Усман - Эдуардс
  • 00:00
    UFC 279: Диаз - Фергусон

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Бахархал: Сагсан бөмбөгийн нэрт дасгалжуулагч М. Гэрэлцолмон агсны дурсамж
  • 07:55
    Олимпын таеквондогийн Тоот дасгалын 2023 оны УАШТ-ний тойм 6-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 09:20
    Спортын-Гэр бүл: МУГ багш, Шинжлэх ухааны доктор, хөнгөн атлетикийн спортын мастер Г. Лхагвасүрэн агсны гэр бүл оролцоно
  • 10:05
    Самбо бөхийн 2023 оны УАШТ 1-р хэсэг
  • 15:55
    “Монголын мистер-2022” Бодибилдинг фитнессийн 31 дэх удаагийн УАШТ тойм 2-р хэсэг
  • 16:55
    Виртуаль дугуйн 2023 оны Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээн
  • 19:30
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Спорт цаг үе: “Берлин 2023” тусгай олимпын зуны наадмын тухай
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Монголын спортын түүх
  • 22:15
    “Мастер ралли-2020” авто машины уралдаанаас бэлтгэв /Спорт таны амралтанд/
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    "20 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    "УИХ-ын хаврын чуулган /шууд/"
  • 13:00
    Төв цэг Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 13:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Капитал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "УИХ-ын хаврын чуулган /шууд/"
  • 18:00
    Ярих өнцөг
  • 19:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 19:20
    Зөвхөн манай дэлгэцээр-Хиймэл оюун ухаан хяналтаас гарсан уу?
  • 19:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "20 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Ярих өнцөг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "20 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 07:00
    Найрсаг өглөө
  • 08:00
    20 ЦАГ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Татарын Дээрхий цуврал-4
  • 08:55
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Иргэн таны эрх зүйн боловсролд шууд
  • 09:55
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    Миний гэр бүлийн баяр ОАК 9-р анги
  • 10:55
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    ТВ-Клиник
  • 11:35
    ЖДҮ-г томруулах санаачлага
  • 11:55
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    20 ЦАГ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:40
    Түмэнд түгээе
  • 12:45
    МАБНХ Сэлэнгэ аймагт
  • 13:55
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Танайд мод тарья
  • 14:30
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 14:50
    Түмэнд түгээе
  • 14:55
    Бурхан өршөөг МУСК
  • 16:50
    Түмэнд түгээе
  • 16:55
    ТВ-Галерей
  • 17:25
    Цэцэрлэгийн багшдаа баярлалаа
  • 17:55
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Миний гэр бүлийн баяр ОАК 10-р анги
  • 18:55
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Кино, телевизийн зураач, МУУГЗ Т.ГООШ
  • 19:55
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    20 ЦАГ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Татарын Дээрхий цуврал-4
  • 20:55
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Ярилцах цаг
  • 21:35
    ЖДҮ-г томруулах санаачлага
  • 21:55
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    БНМАУ 1950 онд баримтат кино
  • 23:25
    Миний гэр бүлийн баяр ОАК 10-р анги
  • 00:10
    Монгол аялгуу
  • 05:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VI/0822:00

Боловсрол ТВ

"Гранд зочид буудал" ОАК IV.11,12-р анги

VI/0820:40

MovieBox

"Харри Поттер ба Үхлийн шүтээн 1 (Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1)" УСК

VI/0820:35

UBS-1

"Хожимдсон гэмшил" олон ангит кино /2/